Mind a(z) 10 találat megjelenítveSorted by latest

Részletekért kattints a képre!
1912. Duna-Szerdahely, Pozsonyra feladott pénzes levél – nagyon szép viaszpecsétekkel

1915. Donji Lapac, Krupa (Obrovac)-ra feladott pénzes levél – nagyon szép viaszpecsétekkel

1916. Budapest, Aue, Erzgebirge (Deutsches Reich )-be feladott értéklevél nagyon szép viaszpecsétekkel

1922. Budapest, Bécsbe feladott értéklevél – 6 díjsz.

1923. Budapest, Bécsbe feladott értéklevél – 6 díjsz.

Nagyon szép, kiállítási darab!

1886. Szolnok, Aranyosmarótra feladott értéklevél, kp bérmentesítéssel

1915. Szekszárd, Táboriposta címre feladott pénzes levél (a sérülten felhasznált bélyeggel)

1916. Slatina, Tábori posta címre feladott pénzes levél