41–60 termék, összesen 140 dbSorted by latest

Részletekért kattints a képre!
1965. A tenisz története sor**

Gyufacímke fázisnyomat – sport motívum gyűjtemény

1958. Rákospalota, Schramberg (De)-ba feladott levél

1972. Téli olimpia sor

1970. Magyar Olimpiai Bizottság sor

1941. Nemzetközi Sporthét – emléklap

1972. München Olimpia FDC

1925. Budapest – Angol nyelvű nyomtatvány Chicago-ba (USA) feladva, vegyes díjlerovással, köztük Sport-bélyeggel (MBK 130 pont).

1958. Svédország – alkalmi boríték

1958. Stockholm – alkalmi boríték

1956. Olimpia – Melbbourne sor FDC

1951. Bécsbe feladott cenzúrázott levelezőlap, Sport bélyegekkekl

1978. Labdarugó Bb. Argentína, 16 db sor ívsarki tömbökben

1979. Olimpiai városok sor ívszéli hatos tömbben

1960. Téli Olimpia sor FDC

1964. Teke EB. Budapest szelvényes bélyeg FDC

1953. Bécsbe feladott ajánlott levél 6:3 bélyeggel + díjkiegészítés, 6:3 bélyeg FDC kivüli felhasználása nagyon ritka!

1995. Olympiafila kisív