• 1960-ig Forint
49–72 termék, összesen 373 db
1951. Dévaványa Pu. Szekrényből, Budapestre feladott levelezőlap
3.000 Ft Kedvencekhez!Kosárba teszem -
1951. Budapest, Komáromba feladott levél
300 Ft Kedvencekhez!Kosárba teszem -
1958. Budapest, Londonba feladott légposta levél (kézi érvénytelehítéssel)
4.000 Ft Kedvencekhez!Kosárba teszem -
1960. Budapest, Belgiumba feladott légiposta levél
2.000 Ft Kedvencekhez!Kosárba teszem -
1942. Budapest, helyben feladott ajánlott levél
1947. Budapest, New York-ba feladott légiposta levél
1958 Budapest, helybe feladott és vissza küldött ajánlott levél
1946. Budapest, Svájcba feladott ajánlott levél (3Ft egyes bérmentesítéssel!!!)
1955. Debrecen, Írországba feladott díjjegy kiegészített légiposta levelezőlap
1954. Budapest, helyben feladott ajánlott levél
1949. Szombathely, Budapestre feladott levél
1.000 Ft Kedvencekhez!Kosárba teszem -
1952. Veszprém, Győrbe feladott nyomtatvány boríték
1950. Gyermek I. 60f Bb állású számvízjellel (R)
Számvízjeles bélyeg.
1951. MDP Kongresszus I. Bc állású számvízjellel
1950. Virág I. 30f ívszéli hatostömb papírránccokkal
15.000 Ft Kedvencekhez!Kosárba teszem -
1950. Virág I. 40f ívsarki vágott négyestömb jelentősen elcsúszott középrész nyomattal
35.000 Ft Kedvencekhez!Kosárba teszem -
postatiszta.
1947. Repülő IV. sor
1.500 Ft Kedvencekhez!Kosárba teszem -
1952. FDC boríték
1956. Pécs, Bécsbe feladott levél
1947. Vásárosnamény, USA-ba feladott légiposta levél
1951. Budapest, Ausztriába feladott cenzúrázott levél, kedvezményes tarifával
1946. Budapest, helyben feladott levelezőlap
600 Ft Kedvencekhez!Kosárba teszem -
1946. Budapest, helyben feladott ajánlott levelezőlap
800 Ft Kedvencekhez!Kosárba teszem -
1949. Budapest, helyben feladott ajánlott levelezőlap
1.000 Ft Kedvencekhez!Kosárba teszem